Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Šioje skelbimų kategorijoje rasite įmones teikiančias perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje. Perkraustymo paslaugų skelbimus galite filtruoti pagal pageidaujamą informaciją esančią filtre. Tad išsirinkite tai kas Jums reikalinga, o po paslaugos parašykite atsiliepimą tuomet padėsite tiek sau tiek kitiems ateityje išsirinkti tinkamiausią ir patikimiausią perkraustymo įmonę.

Perkraustymo paslaugos: profesionalai v.s. mėgėjai

Perkraustymo paslaugos turi būti kokybiškos. Tai paliudys bet kuris, kam reikėjo greitai perkraustyti visą turtą iš vienų namų į kitus.


Kuo skiriasi profesionalios perkraustymo paslaugos nuo mėgėjiškų bandymų kraustytis?


Perkraustymo dėžės

Profesionalūs perkraustytojai reikalui esant gali atvažiuoti su savomis dėžėmis. Liks tik sukrauti daiktus, užrašyti, kas tose dėžėse yra ir atiduoti perkraustytojams nunešti ir sukrauti į sunkvežimį. Dėžės yra vienodo dydžio, todėl jos sukraunamos optimaliai, nepaliekant tarpų. Tokiu būdu vienu nuvežimu nuvežama maksimalus kiekis daiktų.

Mėgėjai turi dėžes? Tikrai ne. Pats galite pririnkti dėžių iš už prekybos tinklų esančių kartono atliekų konteinerių. Ir tai ne visada gausite gerų. Aišku, dydžių jos bus įvairiausių ir reikės labai daug lipnios juostos, kad dėžes užsandarintumėte. Dalis daiktų eis į maišus, o tai reiškia, kad daiktai juose gali sudužti ar būti apgadinti.


Perkraustant Neapgadinami daiktai

Profesionalūs perkraustytojai garantuoja, kad perkraustymo metu jūsų daiktai nenukentės. Nebent reikės lovą nunešinėti keturiese laiptais iš 9 aukšto. Tada jokių garantijų ir būti negali... Bet smulkūs daiktai tikrai nenukentės, nes jie kraunami į dėžes. Net jei reikia sunkesnes dėžes nunešti laiptais, yra specialūs ratukiniai krautuvėliai, kuriais galima nesunkiai transportuoti krovinius laiptais. Aišku, tai užtruks ilgiau, tačiau būsite saugūs, kad jūsų daiktai nenukentės.

Neprofesionalūs kraustytojai paprastai yra draugai, kaimynai, darbo kolegos ar kiti artimieji. Jie neatsako už jūsų daiktus, todėl pasitaiko daug nelaimingų atsitikimų. Ar žinote, kas yra kraustymosi vakarėlis? Tai kai kraustomasi ir geriamas alus ar kiti gėrimai. Laikas leidžiamas linksmai, tik paskui ar visi daiktai atkeliauja iki naujųjų namų?


Perkraustymo transportas

Kai kraustosi mėgėjai, visos dėžės dedamos į automobilių bagažines, ant sėdynių, retesniu atveju – į automobilinę priekabą (dažniausiai išnuomotą ar pasiskolintą). Juk ne kiekvienas važinėja krovininiu mikroautobusu, kuris neturi visų galinių sėdynių...

Profesionalios perkraustymo paslaugos taip vadinasi ne tik dėl uniformuotų vyrukų, nešiojančių dėžes, bet ir dėl profesionalaus perkraustymui pritaikyto transporto. Tai lengvas sunkvežimis, kuris yra nedidelis, kad tilptų į prigrūstus miestų kiemus, tačiau kartu ir pakankamai talpus, kad jame sutilptų visas užgyventas turtas. Tokio išsinuomoti, deja, nerasite. Jei krovininį mikroautobusą išsinuomoti dar galite, bet tokio dydžio sunkvežimiui tikrai reikia atitinkamų teisių ir įgūdžių.

Perkraustymo paslaugos labai aktualios, kai keliatės iš vieno miesto į kitą – tai kur kas pigiau, nei kraustytis visą savaitę važinėjant pirmyn ir atgal. Juk tai naujas gyvenimo etapas, o papildomo streso dėl daiktų pervežimo tikrai nereikia.


Kaip pasirinkti patikimus perkraustymo paslaugos teikėjus?

Nesusiviliokite mažiausia perkraustymo paslaugos kaina. Nes mažiausia kaina ne visada reiškia geriausią kokybę arba mažiausioje kainoje neatsispindi visos papildomos paslaugos. Mažesnę kainą galintys pasiūlyti perkraustymo paslaugų teikėjai paprastai siūlo tik vieną transporto priemonės variantą, nesiūlo pakavimo medžiagų, neturi pakankamai krovėjų didesniems perkraustymams, darbuotojų elgesio ir bendravimo kultūra taip pat dažnai gali šokiruoti (nes pasamdomas žemesnės kvalifikacijos personalas). Svarbu, kad perkraustymo paslaugas vykdytų šios srities profesionalai, kurie dėvi įmonės aprangą su įmonės logotipu, turi visą reikalingą perkraustymo inventorių. Svarbu, kad perkraustymo inventorius būtų profesionalus, kad būtų užtikrintas Jūsų daiktų saugumas.


Perkraustymą planuokite iš anksto

Daugelis mano, kad šiais laikais pakanka vieno skambučio ir po valandos lauks visa perkraustymo brigada prie Jūsų durų. Taip tikrai nėra. Atsižvelgiant į tai, kad perkraustymų skaičius nuolat didėja (gal todėl kad vis daugiau renkasi perkraustymo įmonę, o ne patys tai atlieka) reikia suplanuoti perkraustymo įmonę iš anksto. Būtina numatyti iš anksto ir suplanuoti kokios apimties bus perkraustymas. Būtų puiku, kad pateiktumėte įmonei preliminarų daiktų sąrašą kuriuos reiks pervežti. Taip pat būtų puiku jeigu išskirtumėte nestandartinius daiktus arba daiktus, kurių gabaritai arba svoris yra labai dideli. Pagal tai perkraustymo įmonė paruoštų tinkamą transportą ir atitinkamą perkraustymo įrangą.


Perkraustymo paslaugos ir Pakavimas

Rekomenduojame pasiruošti ir visus daiktus supakuoti iš anksto. Kodėl? Pigiau, greičiau ir mažesnė rizika. Pigiau, nes nereikės įmonės, kuri suteiktų pakavimo paslaugas. Greičiau, nes visus pakavimo darbus atliksite patys iš anksto ir įmonei tereikės pervežti supakuotus daiktus. Mažesnė rizika, nes Jūs patys supakuosite savo asmeninius daiktus, tačiau būtina tam parinkti atitinkamas pakavimo priemones, kad nešant ar pervežant pakuotė nesuplyštu.


Didelės apimties perkraustymas

Jeigu persikraustote iš vienos gyvenamosios vietos į kitą ir gyvenote didesnėje nei 100 kvadratų plote, tuomet tikėtina kad ir daiktų kiekis bus didelis. Tam, kad sklandžiai ir tinkamai pavyktų perkraustymas suplanuokite viską iš anksto ir vertėtų pagalvoti apie perkraustymą etapais. Pagalvokite apie tokius daiktus, kuriuos galite pervežti žymiai anksčiau (savaitę ar dvi prieš) ir be kurių Jūs galėsite apseiti, o visus likusius daiktus pervežkite vėliausiai.


Nepamirškite pažymėti pakuotes

Ypač rekomenduojame susižymėti visas pakuotes ką ir kus susidedate. Ant dėžių kuriose sukrauti indai, taurės ar kiti dūžtantys daiktai būtina tai pažymėti. Tačiau pakuočių skirstymas ir išpakavimas taip pat bus lengvesnis jei ant kiekvienos dėžės pažymėsite kambarį ar kabinėtą į kurį šie daiktai turi keliauti.


Privažiavimas

Jeigu kraustotės į kitą butą atkreipkite dėmesį, kad dauguma butų kiemų yra užkimši mašinomis. Ypač savaitgalį ir vakarais praktiškai visi daugiabučių kiemai būna užkišti automobiliais. Taigi siūlome perkraustymą vykdyti darbo dienomis ir darbo valandomis, nes kitu atveju gali tekti nešti daiktus ilgą atstumą.