Krovininių Mikroautobusų Nuoma Kaune

Krovininių Mikroautobusų Nuoma Kaune

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune

Skelbimų kategorija, kurioje rasite krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Krovininiai mikroautobusai Kaune nuomojami ir su vairuotoju ir be vairuotojo. Portale esančio filtro pagalba pasirinkite tai kas Jums svarbu. Šis filtras padės atsirinkti tinkamą krovininio transporto tipą, krovininio transporto metus, krovininio mikroautobuso markę.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune - Peugeot Boxer

Peugeot boxer 2005m. Dyzelinas, 2,8l, 94kw. Iki 1,5t. Krovinių skyrius 11m³; Ilgis 3,3m; aukštis 1,9m; plotis 1,75m; tarp ratų 1,3m. Kaina: ..

KAINOS: Valandai: 5.00€     Parai: 33.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune - Fiat ducato

Fiat ducato 2000m. Dyzelinas, 2,8l, 90kw. Iki 1,5t. Krovinių skyrius 11m³; Ilgis 3,3m; aukštis 1,9m; plotis 1,75m; tarp ratų 1,3m. Kaina: ..

KAINOS: Valandai: 4.00€     Parai: 28.00€

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ IKI 3.5T NUOMA (galima ir su vairuotoju)

VW CRAFTER MAX iki 3,5 t. galima vairuoti su B kategorija. Oro kondicionierius Autopilotas Parktronic parkingo sistema CD grotuvas Trys sėdimos ..

KAINOS:     Parai: 50.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune - MB Sprinter Maxi

MB sprinter maxi 2008m. automatinė pavarų dėžė, Dyzelinas 2,2l, 80kw. keliamoji galia 1030kg. Krovinių skyrius 15m³; Ilgis 4,3m; aukštis 1,9m; plotis..

KAINOS: Valandai: 6.00€     Parai: 45.00€

Maxi Krovininių mikroautobusų nuoma - KAUNE

Nuomojami mikroautobusai turi ilgiausius ir didziausius galimus bazės ismatavimus (kabinos ilgis 4,3m ir 4,7m), tinka vairuoti su B kategorija. Apdrau..

KAINOS:     Parai: 40.00€

Krovininio transporto nuoma - MB sprinter tentinis furgonas su liftu

MB sprinter 2003m., Dyzelinas 2,7l, 110kw. keliamoji galia 1000kg. Krovinių skyrius 22m³; Ilgis 4,3m; aukštis 2,20m; plotis 2,20m. Kaina: ..

KAINOS: Valandai: 6.00€     Parai: 55.00€

Krovininio mikroautobuso nuoma - Citroen Jumper

Citroen jumper 2005m. Dyzelinas, 2,8l, 94kw. Iki 1,5t. Krovinių skyrius 11m³; Ilgis 3,3m; aukštis 1,9m; plotis 1,75m; tarp ratų 1,3m. Kaina..

KAINOS: Valandai: 5.00€     Parai: 33.00€

Krovininio transporto nuoma - MB sprinter kietašonis furgonas su liftu

MB sprinter 2001m., Dyzelinas 2,2l, 80kw. keliamoji galia 2000kg. Krovinių skyrius 20m³; Ilgis 4,2m; aukštis 2,10m; plotis 2,10m. Kaina: ..

KAINOS: Valandai: 6.00€     Parai: 55.00€

Krovininiio mikroautobuso nuoma Kaune - Ford Transit

Krovininiio mikroautobuso nuoma Kaune - Ford Transit Metai 2002 Variklis 2.0 Klimato kontrolė Klimato kontrolė Greičių dėžė ..

KAINOS:     Parai: 35.00€     Mėnesiui: 17.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune – tai krovininio auto nuomos paslauga Kauno mieste, kai atsiranda poreikis pervežti vidutinio dydžio krovinį arba kitus įvairius daiktus. Ypač patogu, nes šie mikroautobusai gali būti nuomojami ir be vairuotojo. Taigi šios paslaugos pagrindinis privalumas yra tas, kad galite vairuoti krovininį mikroautobusą Kaune, kai turite tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.


Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune be vairuotojo

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune be vairuotojo – ir pigiau, ir patogiau, ne nuoma su vairuotoju. Bet svarbiausia, kad gali vairuoji pats ir važiuoji ten kur reikia ir kada reikia. Dažniausiai krovininį mikroautobusą Kauno mieste be vairuotojo renkasi privatūs asmenys, kai reikia pervežti didesnį baldą, prekę ar kitą krovinį. Tačiau būna ir taip, kai privatus asmuo norėdamas sutaupyti rizikuoja ir veža gan didelius krovinius savo privačiu automobiliu. Nes vežant didesnius krovinius asmeniniu transportu automobilis paprastai perkraunamas ir taip kyla grėsmė apgadinti savo transportą ir bet to galite pažeisti kelių eismo taisykles jei krovinys išlys per daug pro langą ar bagažinę.


Krovininio mikroautobuso nuomos paskirtis

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune vis dažniau pasirenka renginių organizatoriai. Aktualiausia tiems organizatoriams, kurie organizuoja nestandartinius renginius ir į renginį būtina atsivežti įvairiausių nestandartinio dydžio daiktų. Vis dėlto būna ir tokių atvejų, kai nestandartinė renginio instaliacija netelpa net ir į patį didžiausią krovininį mikroautobusą nors atrodė kad tilps. Tad prieš vežant nestandartinius krovinius įsitikinkite, kad krovinys tils į pasirinktą transportą..

Krovininių automobilių nuoma Kaune pasinaudoja ir spektakliai, kai jiems reikia pervežti specifines dekoraciją ir įrangą spektakliui, tad krovininių automobilių nuoma Kaune bus tinkamiausia. Muzikantai taip pat tie klientai, kurie kartais pasinaudoją krovininio mikroautobuso nuomos Kaune paslaugomis, kai reikia pervežti muzikos aparatūrą ir kitus renginiui reikalingus instrumentus ir įrangą. Užsakoma ir su vairuotoju ir be vairuotojo, viskas priklauso nuo poreikio, norų ir pageidavimų.


Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune

Kaimo turizmo sodybų savininkai – jie ne tik nuomoja, bet ir atlieka renginių organizatorių darbus. Tad ir jiems prireikia didesnio, nei įprastinio transporto. Kaimo turizmo padaugėjo įvairių seminarų. O populiariausias laikas seminarams sodybose yra žiemos periodas, kai turizmo sodybos yra mažiau populiarios. Tačiau ne visos kaimo turizmo sodybos turi reikiamo inventoriaus ir kitų priemonių reikalingų suorganizuoti seminarą didelei žmonių grupei, tad ir pasinaudojama krovininio mikroautobuso nuoma Kaune paslaugoms.


Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune pasirinkimas

Atidarėte skelbimų portalą ir pamatėte ilgą įmonių sąrašą, kurios siūlo krovininio transporto nuomos paslaugas Kaune ir faktas sunku išsirinkti ir nuspręsti į kuri įmonė geriausia. Rekomenduojame kreiptis į kuo daugiau, nes būna periodų, kai krovininis transportas užimtas ir nėra laisvo Jums reikiamu laiku. Verta kreiptis į daugiau įmonių ir todėl, kad galėsite atsirinkti pigiausią. TAČIAU ne visuomet pigiausia tai bus geriausias sprendimas. Reikia atsižvelgti į tai  - ar krovininiai mikroautobusai techniškai tvarkingi, paruošti ilgoms kelionėms Lietuvoje ir į ES šalis. Pasidomėkite ar krovininis auto apdraustas ir KASKO ir civilinės atsakomybės draudimu ir ar apmokėti visi kelių mokesčiai. Jeigu vairuosite patys pasitikslinkite ar mikroautobusai tinka vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Svarbu žinoti krovininio mikroautobuso krovinio skyriaus matmenis. Kaip pavyzdžiui Volkswagen LT35 ilgis 4,20 m., aukštis 1,85 m., plotis 1,75 m., krovinio masė iki 1,5 t., o Volkswagen Crafter ilgis 4,30 m., aukštis 1,95 m. plotis 1,75 m., krovinio masė iki 1,5 t. TAČIAU kiekvienas transporto modelis gali turėti skirtingus išmatavimus, tad kad nebūtų nesklandumų vežant didesnių matmenų krovinį būtinai pasiklauskite apie maksimalaus krovinio išmatavimus.

Kai neaktualūs specifiniai išmatavimai, o tiesiog reikia krovininio mikroautobuso Kaune pervežti prekes iš vienos įstaigos į kitą tuomet rinkitės tai kas Jums tinkamiausia. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį ir į buvusių klientų atsiliepus apie konkrečia įmonę arba pažvelkite iškart po įmonės skelbimu. Tačiau būna ir tokių atvejų kai atsiliepimai neatitinka realybės, tad į tai žiūrėkite kaip į rekomendaciją, be ne galutinį faktą. Ir kai pastebite neigiamą atsiliepimą – nesigąsdinkite, o tiesiog pasiteiraukite apie tai pas nuomininką ir jis tikrai paaiškinti kas ir kaip nutiko ir kodėl gautas būtent toks atsiliepimas. Juk ne paslaptis, kad ši veiklos sritis yra labai konkurencinga, tad netinkamus atsiliepimus gali palikti ir nepatenkintas ar net konkurentas ir pan.