Automobilių supirkimas

Automobilių supirkimas

Automobilių supirkimas


Šioje skelbimų kategorijoje rasite įmones kurios superka automobilius. Automobilių supirkimas tiesiogiai su patikima įmone. paprastai įmonės siūlo greitą auto supirkimą realiomis rinkos kainomis. Susisiekite su keliolika auto supirkimų atstovų ir pasirinkite tuos kurie pasiūlys tiek geriausią kainą, tiek geriausias supirkimo sąlygas. Dauguma įmonių superka naudotus (važiuojančius ir nevažiuojančius) automobilius visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Automobilių supirkimas (Bajorų Transportas)

Automobilių supirkimas (Bajorų Transportas) Mes superkame visų markių automobilius bei kitą įvairią techniką. Mums galite siūlyti tiek su defek..

Brangiai perku automobilius Vilniuje ir visjoe Lietuvoje

Brangiai perku automobilius Vilniuje ir visjoe Lietuvoje Greitai, brangiai superku įvairias transporto priemones: automobiliai, motociklai, ketur..

Superkame įvairios būklės automobilius

Superkame įvairios būklės automobilius Superkame automobilius kiekvieną dieną net ir švenčių ar poilsio dienomis. Mes dirbame net ir tada kai dau..

Automobilių supirkimas nuo 1000 - 5000eur

Automobilių supirkimas nuo 1000 - 5000eur Greitas automobilio pardavimas Lietuve. Visų markių automobilių supirkimas. Nuo 1000 iki 5000eur. Atsis..

Kaune ir aplink superkame automobilius

Kaune ir aplink superkame automobilius Superkame visų markių automobilius, mikroautobusus, keturačius, motociklus Perkame: - Tvarkingas..

Automobilių supirkimas

Automobilių supirkimas Superkame absoliučiai visų markių automobilius. Gali būti daužti, nevažiuojantys mums tokie irgi tinka ardymui ant dalių tod..

Naudotų automobilių supirkimas

Naudotų automobilių supirkimas Superkame automobilius Vilniuje, Kaune bei kituose Lietuvos miestuose už itin gerą kainą bei bet kuriuo paros metu..

Superkame VISŲ markių automobilius

Konkurencingomis kainomis superkame visų markių automobilius visoje Lietuvoje. -Atvykstame į vietą -Sutvarkome reikalingus dokumentus -Atsiskaito..

Superkame VISŲ markių automobilius

Konkurencingomis kainomis superkame visų markių automobilius visoje Lietuvoje. -Atvykstame į vietą -Sutvarkome reikalingus dokumentus -Atsiskaito..

Transporto supirkimas tavo mieste

Transporto supirkimas tavo mieste Superkame visų markių automobilius, autobusus, mikroautobusus, sunkvežimius, motociklus, motorolerius Daug m..

Supirkimas automobiliu

‼️Superku įvairias transporto priemonės! Visoje Lietuvoje! Pagrindinė musų užduotis greitai nupirkti jūsų automobilį ,už abiems pusėms prieinamą kainą..

Greiciausiai ir Brangiausiai mokame uz automobilius

Mes rinkoi 15metu,Greit ir maxsimalei brangei nupirksim jusu automobili ‼️Superku įvairias transporto priemonės! Visoje Lietuvoje! Pagrindinė musų ..

Naudotu automobiliu supirkimas Lietuvoje

Naudotu automobiliu supirkimas Lietuvoje Superkame senus, naudotus automobilius! Automobiliai gali būti su įvairiausiais techniniais gedimai..

Visų tipų automobilių supirkimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Visų tipų automobilių supirkimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje Kaip mes dirbame: - Atvažiuojame į sutartą vietą. - Visus dokumentus sutvarkome ..

Superku brangiau

Superku brangiau Brangiau nei kiti supirkėjai superku transporto priemones: automobilius, motociklus, priekabas, džipus. Kainas pasiūlome jau tel..


Auto supirkimas

Kasdienybė, kai daugiabučių kiemuose vis dar pakankamai daug automobilių, kurie tik užimą vietą. Užima vietą, nes tiesiog nebevažiuoja ar sugedę, bet dažnas auto savininkas vis delsia atlaisvinti vietą ir dvejoja dėl auto supirkimas tai išeitis.

Daugelis susiduria su situacija, kai nevažiuojantis ir automobilis stovintis daugiabučio kieme daugiau kaip 3 mėnesius sukelia ir kaimynų nepasitenkinimą, nes visiems trūksta vietos. Paprastai tokio tipo automobilius žmonės vis dar bando parduoti internetu, tačiau tam, kad parduoti reikia nemažai laiko. O laikas bėga ir per tą laikotarpį kol mėginate parduoti automobilį rinkos kaina krinta ir Jūs automobilio vertė taip pat krinta. Todėl optimaliausias sprendimo variantas - automobilių supirkimas.
Auto supirkėjai (esant poreikiu) atvyks ir patys pasiims Jūsų automobilį ir Jums nereikės nieko rūpinti, todėl tai pats greičiausias ir patogiausias būdas parduoti automobilį

Ypač sunku parduoti nevažiuojančius automobilius, kurie turi rimtų gedimų variklio srityje, reikalaujančių didelių išlaidų remontui. Be to, ilgą laiko tarpą nejudinamos transporto priemonės yra paveikiamos oro sąlygų, paskatinančių korozijos procesus. Taigi, tiek nevažiuojančių automobilių techninė būsena, tiek jų išorės / dizaino būklė nesunkiai atbaido visus galimus Jūsų transporto priemonės pirkėjus. Bet vis dėlto, net ir šiuo atveju nusiminti nereikėtų, kadangi Šiame portale rasite tikrai patikimų auto supirkėjų, kurie norės įsigyti Jūsų auto. Yra superkami praktiškai visi nevažiuojančius automobiliai ir nesvarbu koks jų stovia ar būklė.


Daužtų auto supirkimas

Nežinote kur parduoti automobilį, kuris buvo apgadintas po avarijos ar kito incidento?  Gal bandėt parduoti per skelbimus, tačiau nepavyko? Šiame portale esantys Auto supirkėjai geromis sąlygomis ir brangiai perka įvairių markių ir modelių daužtus automobilius. Profesionalios auto supirkimo komandos apžiūrės Jūsų automobilį ir pasiūlys geriausią kainą rinkoje. Mašinas superkama visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje bei kituose miesteliuose ar kaimuose. Susisiekite su auto supirkėjų personalu ir viskuo bus pasirūpinta.


Parduokite nevažiuojantį automobilį

Kai automobilis sugedo ir nebevažiuoja tuomet jį parduoti kitam fiziniam asmeniui tampa misija neįmanoma. Dažnai būna svarstymų gal reiktų sutvarkyti automobilį ir po to mėginti jį parduoti internetu. Bet neapsigaukite, nes pradedant taisyti vis išlenda koks papildomas gedimas ir t.t. ir po viso taisymo vis tiek bus gana nelengva rasti pirkėją. Taigi šioje vietoje paprasčiau ir dažniausiai labiau apsimoka automobilį parduoti auto supirkimo įmonėms.


Parinkite auto supirkimo įmonę

Pasinaudokite internetu, paieškokite bet 10 auto supirkimo įmonių Jūsų mieste, paskambinkite jiems visiem ir pasiteiraukite apie galimą supirkimo kainą. Tačiau bendraujant telefonu gana sunku pasakyti tikslią supirkimo kainą, todėl būtina labai aiškia apibubinti Jūsų automobilio būklę, defektus ir t.t. Esant galimybei galite nusiųsti ir nuotraukas arba net trumpą video reportažą, tuomet bus žymiai lengviau parduoti automobilį net neišėjus iš namų.


Supirkimas visoje Lietuvoje


Automobilių supirkėjų rasite visoje Lietuvoje: naudodamiesi interneto paieška pagal įvairius paieškos žodžius, tokius kaip automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje,  greitai  rasite įmones, kurios siūlo supirkimą jūsų mieste, ir galėsite nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Tam tikrais atvejais supirkėjai gali atvykti ir į kitus miestus, tad visada verta pasidomėti, ar yra tokia galimybė.