Automobilių nuoma Šiauliuose

Automobilių nuoma Šiauliuose

Automobilių nuoma Šiauliai

Šioje skelbimų kategorijoje pateikiama automobilių nuoma Šiauliuose. Automobilių nuomos skelbimus galite filtruoti pagal: automobilio metus, modelį, spalvą, vietų skaičių, degalų tipą, kėbulo tipą ir pagal kitus parametrus. Belieka pasirinkti tai kas Jums aktualu. Būtų puiku jeigu paliktumėte ir atsiliepimą, tuomet padėtumėte kitiems lengviau išsirinkti geriausią nuomos įmonę Šiauliuose.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Automobilių minivenų nuoma

ILGALAIKĖ ir TRUMPALAIKĖ automobilių minivenų nuoma. MINIVENAI: Citroen grand picasso 2011m. 6+1 mini venas be/su vairuotoju (užtenka b kategori..

KAINOS: Valandai: 30.00€     Parai: 30.00€     Mėnesiui: 480.00€

Automobilių nuoma Šiauliai

Šiauliai tas miestas, kuriame taip pat kaip ir sostinėje yra labai populiaru išsinuomoti automobilį. Tačiau manote, kad išsinuomoti automobilį Šiauliuose yra labai paprasta? Nieko panašaus. Vairuotojai patiria net ir streso tai darydami, nes klausimų visada yra daugiau, nei turima atsakymų. Norėtume sumažinti stresą nuomojantis automobilį ir parodyti, kad automobilių nuoma Šiauliuose – ne galvos skausmas, o paprasčiausia eilinė paslauga.

Nepersistenkite rinkdamiesi mašinos markę ir modelį. Jei jums reikia išsinuomoti Volvo XC 90 džipą, tikrai susidursite su problema jį surasti, o tuo labiau rasti už konkurencingą ir Jums prieinamą kainą. Pagalvokite gal jums užteks „miesto visureigio“ ir nesvarbu kad tai bus KIA Sportage ar Nissan Quashqai. Svarbiausia - tikslas iš taško A nuvykti į tašką B. Tačiau jeigu turite specifinį poreikį dėl modelio tuomet nuoma gali kainuoti ir truputi daugiau.

Auto draudimas. Draudimas papildomai nekainuos, nes visi nuomojami automobiliai Šiauliuose turi būti jau apdrausti ne tik privalomuoju, bet ir papildomu KASKO draudimu. Tačiau kas užsiima automobilių nuoma Šiauliuose turi patys patvirtinti dėl papildomo KASKO draudimo ir sąlygų. Bet jei ketinate vykti į užsienį, pasitikslinkit ar turi atitinkamą draudimą – „žaliąją kortą“. O ypač svarbu išsiaiškinti kokia yra frančizė, kad įvykus autoįvykiui žinotumėte ar jums reiks susimokėti papildomai.


Automobilių nuoma Šiauliai

 Automobilių nuoma Šiauliuose paprastai kainuoja 30-70 eurų už parą, tačiau nuomojantis ilgiau - paros mokestis mažėja. O jei jums reikia automobilio tik kelioms dienoms, tai nusiderėti bus sunkiau. Jei nuomotu automobiliu važinėsite savaitę ir dar daugiau – prašykite papildomos nuolaidos (nes kiekvienas nuomininkas yra suinteresuotas išnuomoti kuo ilgesniam laikui). Aišku, ne visi sutiks, tačiau tikrai atsiras, kas bus linkęs ir derėtis ar suteikti ne nuolaidą, o geresnes nuomos sąlygas.

Pasirinkite patikimas nuomos įmones. Nuomotojai ir nuomos įmonės yra skirtingos. Vieni jų yra privatūs asmenys, turintys vos kelis automobilius, kiti – nedidelės įmonės su 5-20 automobilių parku, treti – didelės kompanijos su dešimtis automobilių ir jau išdirbta nuomojimo sistema. Tai leidžia teikti efektyvias ir nebrangias paslaugas, nes konkurencija Lietuvoje gana didelė. Pasidomėkit apie įmonę, iš kurios nuomositės. Pasiskaitykite visus galimus atsiliepimus ir susidarykite atitinkamą nuomonę.


Automobilių nuoma Šiauliuose – papildomos paslaugos

Visuomet išsiaiškinkite visas galimas papildomas paslaugas ir sąlygas. Ar reikės pristatyti automobilį, iš kur paimti ar tai padaryti gali jų žmogus iš bet kurios miesto vietos. Teiraukitės ir kitų galimybių, pavyzdžiui vaikiškos kėdutės ar bagažinės ant stogo.

Automobilių nuoma Šiauliuose nėra tokia paslauga, dėl kurios reikėtų labai bijoti ar stresuoti. Aišku, sveika jaudintis, kad nepapultumėt į avariją kelionės metu su nuomojamu automobiliu. Atsipalaiduoti neverta ir su savu, tad toks stresas yra visiškai normalus kiekvienam vairuotojui.


Auto nuoma Šiauliuose

Mašinos nuoma Šiauliuose tai vienas iš svarbiausių darbų prieš kelionę. Kodėl mašinų nuoma Šiauliuose tampa vis populiaresne nuomos paslauga? Viena iš populiarumo priežasčių yra ta, kad kai norime keliauti į tolimą kelionę automobiliu, tuomet būtina pasirinkti pasitikimą, kuo naujesnį, techniškai tvarkingą, erdvų ir patogų keliauti automobilį. Ne visuomet visi ypač geros būklės automobilius, kad galėtų keliauti dideliais nuotoliais. Ne paslaptis, kad eilinis pilietis ne visuomet 100 procentų prižiūri savo automobilį ir nepasikliauja savo asmeniniu automobiliu. Tačiau, kad ir turi apynaujus automobilius žmonės vis tiek nuomojasi mašinas kelionėms į užsienį, nes kelionės metu nori didesnio ir patogesnio automobilio. Taigi žmonės naudojasi mašinų nuomos paslaugomis todėl, kad nori patikimo automobilio arba nori patogumo. Aktualu kai norima vykti su gausia šeima į kelionę po Europos šalis ir turima nuosavas automobilis nėra toks didelis ir erdvus, o vykstant į kelionę reikia papildomai pasiimti ir daugiau daiktų ir ilgiau važiuojant norisi ir daugiau patogumo, todėl pasirenkamas didesnis ir erdvesnis automobilis.


Mašinų nuoma Šiauliuose taip pat itin populiari paslauga tampa tarp emigravusių lietuvių, kurie grįžta į Lietuvą poilsiui, atostogoms ar susitikti su artimais žmonėmis. Paprastai jei jau nebeturi savų automobilių Lietuvoje, todėl jiems tenka nuomotis. Tačiau renkasi paprastas, nebrangias ir ekonominės klasės mašinas, kad pigiai ir be jokių rūpesčių nuvyktų ten kur jiems reikia. Ne paslaptis, kad dažnas trumpam grįžęs emigrantas skolinasi automobilius pas draugus pažįstamus ir pan. Viskas gerai kai automobilis nesugenda ir neatsitinka autoįvykių, bet kažkam nutikus būna įvairių sunkumų. Bet jeigu mašina nuomota tuomet paprasčiau, nes apie viską galima numatyti ir apsidrausti nuo visų galimų atvejų.


Mašinų nuoma Šiauliuose

Mašinų nuoma Šiauliuose ir mašinos draudimas. Prieš išsinuomoti automobilį siūlome išsiaiškinti nuomos sąlygas, o ypatingai atkreipti dėmesį į draudimo sąlygas. Dažnas skubantis žmogus prisimena apie tai tik tuomet kai nutinka autoįvykis ir tuomet paaiškėja, kad galėjo primokėti truputi papildomai eurų prie visos nuomos kainos ir tuomet neturėtų jokių problemų įvykus auto įvykiui. Tad visada kai yra galimybė pasidomėkite iš anksto kokios yra draudimo sąlygos ir pasvarstykite apie galimybę išsinuomoti automobilį netgi su nuline frančize. 

Automobilių nuoma Šiauliuose ar taksi. Mašinos nuoma Šiauliuose gali atsieti pigiau nei kasdien važinėti su taksi. Ypač kai vykstama į komandiruotę (šiuo atveju Šiauliuose) daugiau kolegų, tuomet reiktų paskaičiuoti ar verta su taksi ar mašina. Mašina visuomet yra patogiau, greičiau ir visą komandiruotės laiką būsite nepriklausomi. Tačiau pasirinkus automobilį nepamirškite, kad atsiranda daugiau rizikų ir atsakomybės. Jeigu turite mažesnę vairavimo patirtį ir dar nevažinėjote Šiauliuose, tuomet vertėtų pagalvoti apie taksi arba kitą viešąjį transportą (autobusai, traukiniai, ir pan.). Bet jeigu turėsite 100 procentų draudimą kai frančizė lygi nuliui tuomet gal ir nevertėtų pergyventi. Bet nepamirškite kai įvyksta autoįvykis, kad ir turite nulinę frančizę be jos dar raikomas administracinis mokestis, kuris svyruoja nuo 30 iki 110 eurų. Todėl įvertinkite visus niuansus ir tik tuomet nuspręskite kas Jums patogiau ir ką geriau rinktis.