Priekabų nuoma Vilniuje

Nuomojame įvairių matmenų ir ilgių, atviras ir su tentais, vienaašes ir dviašes priekabas, platformas, agregatines platformas, tralus-autovežius automobilių, džipų, bobkatų ir kitų nestandartinių gabaritų krovinių pervežimui. Mūsų priekabų parkas visada naujas - priekabos ne senesnės nei 2 metų.

Esame transporto rinkoje nuo 2013m. Per šešerius metus sukaupta patirtis nuolat mokantis, siūlant naujus sprendimus leido mums pažinti mūsų Klientų poreikius ir tapti patikimais partneriais. Esame profesionalūs ir atviri, nuolat tobulėjame ir lanksčiai reaguojame į mūsų Klientų pageidavimus. Kiekvienam Klientui stengiamės pasiūlyti individualų sprendimą, leidžiantį maksimizuoti jo naudą. Fiziniai asmenys, mažos ir vidutinės įmonės, didelės bendrovės - turime patirties dirbant su įvairiomis segmentų grupėmis.

Išrašome sąskaitas-faktūras.

KONTAKTAI:
Adresas: Ateities g. 50, Vilnius (Daugiaaukščio garažo teritorija, randasi tarp PC Pas Juozapą ir PC Mandarinas. Įvažiavimas iš Ateities g.)
Telefonas: 86-7474-216
El. paštas: transportas.nuoma@gmail.com
​Darbo laikas: I-VI 7.30-19h; VII 8-19h. Iš vakaro susitarus galimas paėmimas nuo 5h ryto. Grąžinimas iki 24h. Aikštelė uždaryta nuo 24h iki 5h.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Nenaudokite HTML ir kitų kodo elementų, nes jie nebus pritaikyti. Tik paprastas tekstas.
    Blogas           Geras

Patikros kodas
KONTAKTAI
Tel. numeris: +3706 ... rodyti
Tel. numeris: +3706 7474 216
El. paštas: transp... rodyti
El. paštas: transportas.nuoma@gmail.com
ID:16610

Priekabų nuoma Vilniuje

  • Skebimo kodas: Advertisement
  • Prieinamumas:

Skelbimo informacija